• Laiko valdymas ir asmeninis efektyvumas
  WEBINARAS

Webinaras skirtas visiems, siekiantiems dirbti efektyviau

Nuolat skubančiame pasaulyje, kviečiame jus trumpai atsikvėpti ir dalyvauti webinare apie laiko valdymą. Ši mokymų tema - viena iš populiauriausių „VŽ Akademijoje“.

Webinaras skirtas visiems, siekiantiems dirbti efektyviau.

Jame aptarsime šias temas:

 • Laiko valdymo iliuzija
 • Smegenys - kūrybai ar sandėliavimui
 • Svarbiausios 15 minučių
 • „Magiškas trikampis“ - kaip išlaikyti balansą
 • Kaip pasakyti „NE“. NBA modelis
 • Svarbu ar skubu
 • Gaisrų gesinimas ir planavimas
 • Atidėliojimo priežastys ir jo valdymas
 • Gyvenimo balansas ir išvados

Nuo 9:30 val. iki 11:30 val. su 15 min. pertrauka.

Webinaras gali užtrukti, jei turėsite klausimų lektoriui.

Webinarą veda

Robertas Mincevičius - pripažintas tarptautinis mokymų ekspertas, ilgametis „DOOR Training“ partneris, įmonių valdybų narys. Specializuojasi rezultatyvios komunikacijos ir derybų, tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir asmeninio efektyvumo temose.

Dirba su aukščiausio lygio vadovais ir specialistais daugelyje EMEA regiono (Europa, Artimieji Rytai ir Afrika) šalių bei savo tarptautinę patirtį ir naujausias tendencijas perduoda Lietuvos rinkos įmonėms. Roberto patirtis padeda užmegzti betarpišką kontaktą su mokymų dalyviais. Jis sugeba lengvai ir pritaikomai perteikti sudėtingus verslo modelius.

Robertas sertifikuotas dirbti su Microsoft soft-skills, VitalSmarts, GlobeSmart ir CAPT (CPP Inc.) įrankiais ir mokymo metodikomis EMEA regione. Naujausia domėjimosi sritis – mažmeninės prekybos ir gamintojų strateginis bendradarbiavimas.

Pranešėjai

Robertas Mincevičius
photo
Robertas Mincevičius
„DOOR Training“ partneris, įmonių valdybų narys

Pripažintas tarptautinis mokymų ekspertas, ilgametis „DOOR Training“ partneris, įmonių valdybų narys. Specializuojasi rezultatyvios komunikacijos ir derybų, tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir asmeninio efektyvumo temose. Dirba su aukščiausio lygio vadovais ir specialistais daugelyje EMEA regiono (Europa, Artimieji Rytai ir Afrika) šalių bei savo tarptautinę patirtį ir naujausias tendencijas perduoda Lietuvos rinkos įmonėms. Roberto patirtis padeda užmegzti betarpišką kontaktą su mokymų dalyviais. Jis sugeba lengvai ir pritaikomai perteikti sudėtingus verslo modelius. Robertas sertifikuotas dirbti su Microsoft soft-skills, VitalSmarts, GlobeSmart ir CAPT (CPP Inc.) įrankiais ir mokymo metodikomis EMEA regione. Naujausia domėjimosi sritis – mažmeninės prekybos ir gamintojų strateginis bendradarbiavimas.

Robertas Mincevičius
„DOOR Training“ partneris, įmonių valdybų narys

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus