• Ch. Frenkelio konferencija
    „Lyderystė pokyčių laikais. Ko išmokome?“

Verslo dirbtuvių partneriai

logologo

Renginį atidaro

Alvydas Stulpinas,  Šiaulių pramonininkų asociacijos prezidentas

Sveikinimo kalba

Vidmantas Janulevičius, LPK Prezidentas

Sveikinimo žodis

Vytautas Šilinskas, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministras

Ch.Frenkelio odų fabriko istorija ir odininkystės verslo pradžia Šiauliuose

Raimundas Balza, Šiaulių „Aušros“ muziejaus direktorius.

Pramonė svarbi ir jaunam žmogui

Sotera Babrauskytė, šiaulietė, savanorė, menininkė, pilietinių iniciatyvų autorė.

Kalnų pamokos: įveikti save, ne viršūnę

Saulius Damulevičius, alpinistas, keliautojas, ekspedicijų fotografas.

Saulius Damulevičius daugiau nei 15 metų kopia į kalnus ir tiek pat laiko dirba finansų ir verslo konsultacijų srityje. 2012-2016 m. Saulius ėjo Lietuvos alpinizmo asociacijos prezidento pareigas, nuo 2015 m. yra oficialus Fujifilm X-fotografas.

Alpinisto karjerą puošia pirmasis įkopimas į aukščiausią lietuvišku vardu pavadintą viršūnę, nusileidimas slidėmis nuo 7500 m aukščio kalno bei 2015 m. pelnyti „Sniegynų tigro“ ir „Metų alpinisto“ titulai.

Renginį moderuoja

Ugnius Savickas, konsultantas, mentorius, inovacijų fasilitatorius.

Organizacijų, vadovų bei vadovaujančių komandų konsultantas su 20 metų konsultavimo ir lektorystės patirtimi, apimančia ugdymo programų kūrimo ir įgyvendinimo, strateginių rengimo ir sesijų moderavimo, inovacijų fasilitavimo veiklose.

Pagrindinės interesų / ekspertinės sritys: aktyvaus ir patirtinio mokymosi (action based, experiental learning) metodai efektyviai savianalizei ir saviugdai, komandos darniam darbui, verslo konkurencingumui ir strategijai, projektų ir pokyčių valdymui, individualiam kūrybingumui ir organizaciniam inovatyvumui skatinti.

Kurdamas ugdymo programas, mentoriaudamas vadovams ar įmonėms ypatingą dėmesį skiria žmonių kompetencijų suderinimui su strategija, mokymų programos poveikio matavimui, ilgalaikių pasiekimų monitoringui.

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė.


Sutinku Valdyti slapukus